Yapılan açıklamada şirketin borçlarından Denizbank'a olan kredi ve faiz borçlarının tamamı, yapılan görüşmeler sonucunda ilk 16,5 ay ödemesiz olmak üzere 54 ay vadeli olarak ödenmesi konusunda yeniden yapılandırıldığı belirtiyor
 
Son dönemde sık sık icra haberleri ve yatırımcıların açtığı davalarla gündeme gelen Kervansaray Yatırım Holding'e bağlı Kervansaray Otelleri, Denizbank'a olan borçlarını yapılandırdığını duyurdu.
 
Kervansaray Yatırım Holding, Denizbank'a olan borçlarını yapılandırdığını açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamada, 2018 yılında başlatılan yeniden yapılanma çerçevesinde önemli bir adım atıldığı belirtildi. 
 
Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada Denizbank ile yapılan borçların yeniden yapılandırılması anlaşmasının detaylarını paylaşan Kervansaray Yatırım Holding, “Şirketimizin geçmişten gelen borçlarından Denizbank A.Ş.'ye olan kredi, faiz ve sair borçlarımızın tamamı, Kamu Aydınlatma Platformunda da duyurduğumuz üzere Denizbank A.Ş ile yapılan görüşmelerimizin neticesinde yeniden yapılandırılmış, Denizbank A.Ş ile ödeme şartlarında anlaşılarak ödeme planına bağlanmıştır. Bu kapsamda Denizbank A.Ş ile arabulucu nezdinde anlaşma imzalanmış olup borçlarımız ilk 16,5 ay ödemesiz olmak üzere ve buna müteakip 54 ay vadeli olarak yapılandırılmıştır.  Sayın, pay sahiplerimizin bilgisine sunulur.” denildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )