Rusya'daki Türk kökenli tur operatörü Coral Travel turist gönderdiği ülkelerdeki otellerde kalan müşterilerin oyları ile belirlenen ' En İyi 100 Otel' listesi açıklandı. İşte listeye giren tesisler...
 
Coral Travel tarafından bu yıl beşincisi yapılan ‘Starway World Best Hotels’ listesine girenler açıklandı.
 
'En İyi 100' listesine giren oteller Rusya'nın başkenti Moskova'da 25. yapılan MITT Fuarı sırasında Cherry Orchard tiyatrosunda gerçekleştirilen‘Starway World Best Hotels’ ödül töreninde plaketlerini aldı.
 

 
 
Listeye girenlerin plaketlerini  OTI Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Coşkun Yurt verdi.
 
‘Starway World Best Hotels’e Türkiye’den 46, Mısır ve Yunanistan’dan 14’er, Tayland’dan 11, Vietnam’dan 5, Dominik Cumhuriyeti’nden 4, Bulgaristan, Tunus ve İspanya’dan 2’şer otel girdi.
 
“Starway World Best Hotels” ödül sıralaması Rusya, Ukrayna, Polonya, Belarus ve Gürcistan kaynak pazarları başta olmak üzere toplam 32 destinasyonda 6.346 otelden alınan 198.795 misafir memnuniyeti anketinin istatistiksel analizi yapılarak belirlendi.
 
2017 yılında tüm Türkiye’ye getirdiği toplam yolcu ile Türkiye genelinde ve Antalya’da lider grup olan OTI Holding’in global tur operatörü Coral Travel’ın düzenlediği ödül töreni ve kutlamalara otel yönetici ve temsilcileri, büyükelçilikler, basın mensupları, turizm otoriteleri ve OTI Holding’in yöneticileri olmak üzere dört yüzün üzerinde misafir katıldı.
 
Starway World Best Hotels hakkında;
 
Coral Travel’ın 2012 yılından beri verdiği ödül, uzmanlarının turistler olduğu ve sonuçlarını bu turistlerin doldurduğu anketlerin belirlediği, Rusya pazarındaki tek ödül olma özelliğini taşıyor.
Coral Travel müşterilerinin otellerdeki personel, oda ve otel koşulları, yiyecek-içecek, bahçe ve havuz durumları, temizlik, çocuk alanları, eğlence ve spor aktivitelerini değerlendirdiği bu anketler, otellerin kaç yıldız olduğuna bakılmaksızın analiz edilip sıralamalar belirleniyor.

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )