Komsomolskaya Pravda, 13-15 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşecek MITT Moskova Fuarı'nın açılış günü kapak yıldızı James Bond olan Türkiye özel eki verdi...
 
Rus gazetesi Komsomolskaya Pravda, Global Connection’ın katkılarıyla hazırladığı Türkiye turizmi özel sayısını bugün okuyucularıyla buluşturdu.
 
13-15 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşecek MITT Moskova Fuarı'nın açılış günü  dağıtılan Türkiye  eki sektöre moral oldu. Türkiye ekini fuara katılan Kültrür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da inceledi.
 
 

 
 
Türkiye ekinin kapak yıldızı James Bond
 
Türk turizmini anlatan yayının kapağında James Bond karakteriyle tanınan Hollywood sinemasının tanınmış ismi Pierce Brosnan yer alıyor. Barbaros Tapan tarafından gerçekleştirilen röportaj, yayına ilgiyi yükseltti.
 
THY, Regnum, Rixos, Cornelia ve Susesi gibi seçkin markaların da katkılarıyla yayınlanan Türkiye turizm eki, Rusya pazarında Türkiye’nin tanıtımı ile ilgili en önemli yayın olarak görülüyor. Daha önce de Oscar’lı oyuncular Denzel Washington, Ben Affleck ve Nicole Kidman röportajları ile okuyucuların ilgisini çekmeyi başaran yayınlara imza atan Global Connection’un Genel Koordinatörü Onur Tayşu, Türkiye’nin 2018 yılı hedefinin 5 milyondan fazla Rus turisti ağırlamak olduğunu söyledi.
 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )