Turizmgazetesi'nin organize ettiği 'Turizmde Kuşaklar Buluşması'nın da gerçekleşeceği fuarda 90 ülkeden gelen 700'ün üzerinde seyahat acentesi ve tur operatörü Türkiye'deki profesyonellerle B2B worksphop'unda buluşacak
 
Kendi alanında dünyanın en büyük 5. Fuarı olan EMITT (Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı) bugün İstanbul Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar Merkezinde açılıyor.
 
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un açılışını yapacağı fuar, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanısıra Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda ve KOSGEB’in desteğini alan Türkiye Otelciler Federasyonu ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin iş ortaklığında düzenliyor.
 
 
Turizmgazetesi’nin ilkini 10 yıl önce, 13 şubat’ta gerçekleştirdiği “Turizmde Kuşaklar buluşması”nın ikincisi de 23’ncü EMITT Fuarı’nın ikinci günü (1 Şubat Cuma saat 17)’de TÜYAP’ta Sedef salonunda yapılacak
 
EMITT 2019, 4 gün boyunca farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.
 
İlk iki günü yerli ve yabancı profesyonellerin görüşmeleri, son iki günü (Cumartesi-Pazar) da hak ziyaretine açık olacak EMITT, 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. 
 
Fuar 90 ülkeden katılımcı ve 60.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )