Tur operatörü FTI bünyesindeki otelcilik birimi MP Otelcilik, yeni konsepti olan Club Sei'nin Türkiye'de iki İspanya'da bir otelinin 2019-2020 sezonunda hizmete gireceğini duyurdu
 
MP Hotels aynı zamanda Club Sei konseptiyle hizmet verecek üç tatil köyünün tanıtımını yaptı.
 
Alt yapı hazır ve bu oteller 2019-2020 sezonunda yeni marka altında hizmete girecek. 
Bu yeni oteller sırasıyla Club Sei Lanzarote, Kanarya  Adaları, İspanya, Club Sei Belek, Akdeniz, Türkiye ve Club Sei Marmaris, Ege,  Türkiye olarak belirlendi.
 
Marmaris’teki Club Sei 281 odalı, Club  Sei  Belek 772  odalı.
 
İstanbul’da Ritz Carlton’da düzenlenen toplantıda tanıtılan yeni konsept ile ilgili bilgi veren MP Hotels CEO’su ve  FTI  Genel Müdürü  Roula Jouny  “Club  Sei için daha önceden Magic Life markasının arkasındaki kurucu  deha olan Dr. Cem Kınay ile iş birliği yaptık” dedi.
 
Jouny MP Hotels’in  aynı zamanda Club Sei konseptiyle hizmet verecek üç tatil köyünün alt yapısının hazır olduğunu bunların da 2019-2020 sezonunda yeni marka altında hizmete gireceğini, bunlardan biri  İspanya’daki Club Sei Lanzarote, diğer ikisi de Club Sei Belek, ve Club Sei Marmaris olduğunu söyledi.
 
Meeting Point  Hotels 
 
Eylül 2015’te  FTI Grubu  tarafından kurulan Meeting  Point  Hotels, 4 farklı kıtada 11 farklı ülkede 16.000’den fazla oda  ile 70 tesisi bünyesinde barındıran beş markalık bir portföye sahip.
Şirketin portföyünde select, comfort, balance, family star ve city alt-markalarını içeren Labranda markasının yanı sıra Design Plus, Kairaba, Club Sei ve Lemon  & Soul markaları yer alıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )