TUI'nin çalıştığı ülkeler gönderdiği müşterilerin oyları ile belirlenen 'En İyi 100 Oteli' listesine Türkiye'den giren 21 tesisten 7'si Barut Grubu'nun


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TUI’nin 1994’ten beri uyguladığı çalıştığı ülkelere gönderdiği müşterilerin oyları ile belirlenen ‘En İyi 100 Otel’ listesine bu yıl Türkiye’den 2 tesis girdi.
 
Çeşitli kategorilerde verilen ödüllerden 7’sini Barut Grubu aldı.
 
 
 
Almanya’da gerçekleştirilen TUI Holly ödül töreninde Barut Grubu’nun aldığı ödüllerden biri de Doğu Akdeniz Bölgesi’nin En İyi Oteli oldu.
TUI’nin En İyi 100 Oteli listesine Barut’un şu otelleri girdi:
Barut Acanthus & Cennet, Barut Hemera, Barut Hotels Arum Resort & Spa, Barut Kemer, Barut Lara, TUI Sensatori Barut Fethiye Resort ve TUI Sensimar Barut Andız.Doğu Akdeniz Bölgesi’nin En İyi Oteli ise Barut Kemer oldu.
 
Barut Hotels’in ödüllerini Barut Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut, Barut Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Barut ve otel yöneticileri teslim aldı. Aldıkları ödül hakkında bir açıklama yapan Haydar Barut, TUI misafirleri arasında yapılan anket sonucu dünyanın en iyi otelleri arasına girmekten dolayı çok mutlu ve gururlu olduklarını belirterek şunları söyledi :
 
“Dünyanın en iyi 100 oteli içinde Türkiye’den 21 tesisin yer alması Türk turizmi adına çok önemli. 21 otelin içinde 7 otelin ise grubumuz içerisinde yer alması ise bizim için gurur vericidir. Bu ödülleri almamızda katkısı olan Barut Hotels çalışanlarına teşekkür ediyorum.”
 
TUI Holly Hakkında:
 
Avrupa seyahat pazarının en büyük tur operatörü TUI, 1994 yılından bu yana verdiği ödül, dünyanın en  sevilen 100 tatil oteli listesine giren tesislerine veriliyor. Ödüllerin belirlenmesinde yaklaşık yarım milyon TUI tatilcisinin değerlendirmeleri baz alınıyor.

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )