Coral Travel Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Bugay, Antalya'ya uçtukları nokta sayısını 41'den 45'e, Dalaman'a 7'den 10'a ve Alanya'ya ise 4'ten 6'ya çıkardıklarını açıkladı

 
Coral Travel'ın düzenlediği konferansta konuşan şirketin Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Bugay, Uçuş programlarını genişlettiklerini bunun da erken rezervasyon dönemindeki yüksek talepten kaynaklandığını belirterek, geçen yılın aynı dönemine kıyasla erken rezervasyonlarda yüzde 141 artış olduğunu söyledi.
 
Selçuk Bugay, Antalya'ya uçtukları nokta sayısını 41'den 45'e, Dalaman'a uçtukları nokta sayısını 7'den 10'a ve Alanya'ya uçtukları nokta sayısını ise 4'ten 6'ya çıkardıklarını açıkladı.
 
Royal Flight 4 uçak daha alıyor
 
Rusya'da şu anda haziran uçaklarında bile yer bulmanın zor olduğu belirtilirken, Coral Travel'ın hava yolu şirketi Royal Flight filosunu büyütüyor. Rus medyasında yer alan habere göre, bünyesinde 3 Boeing 767-300, 7 Boeing 737-200 ve bir tane de Boeing 737-800 bulunan Royal Flight, dört uçak daha alarak filosundaki uçak sayısını 15'e yükseltecek.

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )