Almanya seyahat pazarında 'Mısır spesiyalisti' olarak tanınan tur operatörü ETI, geçtiğimiz yıllarda başlattığı Türkiye operasyonlarını genişletme kararı aldı, otel portföyünü büyütmeye başladı.
 
Turizmgazetesi- Almanya seyahat pazarında “Mısır spesiyalisti” olarak bilinen ve geçtiğimiz yıllarda Türkiye dahil başka destinasyonları da programına alan tur operatörü ETI, 2019 yaz sezonunda Türkiye’yi odağına aldı.
 
Türkiye’nin Ege kıyılarındaki 80 oteli 2019 yaz sezonu için rezervasyona açan ETI, yeni sezonda yeni otelleri de programına ekledi. 
Ege’de 3 yıldızdan 5 yıldıza dek farklı kategorilerdeki otel sayısını artırarak 80’e çıkaran ETI, bölgenin Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa Özdere ve Aqua Fantasy Hotel Kuşadası-Pamucak gibi önde gelen otellerini de programına ekledi. 
 
Ege programında Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, Rixos Premium Bodrum, Crystal Green Bay Bodrum ve Xanadu Island Bodrum gibi lüks tesisleri bulunduran ETI’nin Ege’deki otel kapasitesini önümüzdeki haftalarda daha da artıracağı bildirildi. 
 
Antalya’daki otel kapasitesini de artırmayı planlayan ETI’nin Ürün Müdürü Setarit Yamane, önümüzdeki haftalarda Türkiye’de yeni tesislerle programlarını genişleteceklerini kaydetti. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )