TUI, Türkiye'den Barut Grubu bünyesindeki Lara, Kemer ve Sensatori Fethiye otellerini bölge birincisi, Barut Sorgun ve Barut Andız'ı da da kendi kategorilerinde dünya birincisi olarak seçip altın madalya ile ödüllendirdi...
 
Tesis sayısı ile birlikte hizmet kalitesini de yükselten Barut Grubu bunun karşılığını uluslararası alanda alıyor.
TUI’nin  çalıştığı bütün ülkelerdeki tesisler için düzenlediği  çalışma sonucunda Barut Grubu bünyesindeki oteller 5 altın madalya ile ödüllendirildi.
 
TUI Sensatori Resort Barut Sorgun ve TUI Sensimar Barut Andız otelleri kendi kategorilerinde dünya birincisi olurken; Barut Lara, Barut Kemer ve TUI Sensatori Resort Barut Fethiye bölge birincisi olarak altın madalya aldılar.
 
 
 
Ödül törenine Barut Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut ve Barut Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Barut, Cengiz Haydar Barut, ödül alan otellerin genel müdürleri ve Barut Hotels satış direktörü katıldı.
 
Haydar Barut ‘’turizmin gelişimi ve güçlenmesi için yaklaşık 50 yıldır sektöre hizmet ediyoruz’’
 
Aldıkları ödüller için Barut Hotels ve sektör adına mutluluk duyduklarını belirten Haydar Barut, ‘’Barut Hotels olarak ‘’mutlu çalışan mutlu misafir’’ felsefesi ile sürdürdüğümüz çalışmaların, önemli otoriteler tarafından taçlandırılması en büyük motivasyon sebebimiz. Yalnızca turizm sektöründe var olan, tüm enerji ve bilgi birikimini, yeni girişim ve fikirlerle sektöre aktarmak için çalışan kalabalık bir ekibiz. Mayıs 2019’da Fethiye’de açılacak 13. otelimiz ile 3500 çalışan ve on bin yatak kapasitesiyle sektöre hizmete devam edeceğiz. Gerek yatırımlarımız, gerek düzenlediğimiz sanatsal, kültürel, sportif etkinliklerle Antalya ve ülke imajına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Alınan ödüllerden dolayı tüm ekibimize teşekkür ederim’’ dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )