Titanic Grubu'nun Halkbank'tan kiraladığı, önümüzdeki günlerde yeniden hizmete açılacak Mardan Palace "Mardan By Titanic" adıyla işletilecek. Otelin Genel Müdürlüğü'ne Cem Uzan getirildi...
 
Uzun süren görüşmelerden sonra Halkbank ile anlaşan Titanic Grubu, kiraladığı Antalya Lara Kundu’daki Mardan Palace otelini yeniden hizmete açacak.
 
Otel "Mardan By Titanic" adıyla işletilecek. Otelin Genel Müdürlüğüne Cem Uzan getirildi.
 
Mardan Palace, sahibi Azerbaycan asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından 2009 yılında hizmete girmişti. Otel bankalara olan borcu nedeniyle icra yoluyla alacaklı bankalardan Halkbank’a geçmişti.
 
Halkbank oteli satmak için uzun süre uğraşmasına karşın işletmenin borçları nedeniyle kimse almaya yanaşmadı. Bunun üzerine Titanic Grubu otelin borçlarına karışmadan tesisi kiralama konusunda Halkbank ile anlaştı.
 
560 oda kapasiteli Mardan Palace’ı kiralayan Titanic Grubu’nun 9’u Türkiye’de  olmak üzere 13 oteli bulunuyor.
 
Rus tur operatörleri Mardan için ne dedi:
 
Pegas 
''Mardan Palace'ın nasıl bir formatta hizmet vereceğini görmek için bekleyip ona göre hareket edeceğiz."
 
TBS Group
“Her ürünün kendi alıcısı var. Mardan Palace ile yeni dönemde de çalışmaya devam edeceğiz.”
 
Tez Tour
Tabelası değişerek Mehmet Aygün yönetimindeki Titanic Hotels çatısı altına girecek olan Mardan Palace için, ''Mardan Palace ile olan işbirliğini sürdüreceğiz. Yüksek oda sayısına sahip böyle bir otelin özellikle yüksek sezonda sektöre pozitif etki sağlayacağını düşünüyoruz.'' 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )