Ahmet Olmuştur, ''Krasnodar'a başlattığımız seferlerle birlikte Rusya'da uçtuğumuz 10'uncu nokta olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Krasnodar'a haftada karşılıklı 5 sefer düzenlenecek...

Türk Hava Yolları (THY)’nin 303'üncü uçuş noktası olan Krasnodar seferleri başladı.
Seferlerin başlaması nedeniyle yapılan törende konuşan THYı Pazarlama ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, ‘‘Krasnodar’a başlattığımız seferlerle birlikte Türk Hava Yolları kalitesini ve hizmet anlayışını bu güzel şehre de sunmuş bulunuyoruz. Rusya’da uçtuğumuz 10'uncu nokta olmasından dolayı mutluluk duyduğumuz Krasnodar şehrine, haftada karşılıklı olarak 5 sefer düzenleyeceğiz ‘‘ dedi.
 
Hedefimiz 74 milyon yolcu,
 
Geçen yıl THY’nin 68 milyon yolcu taşıdığını söyleyen Olmuştur, ” THY geçen yıl 68 milyon yolcu taşıdı. Bu seneki hedefimiz 74 milyon. Önümüzdeki 6 yılda filomuza 60’ı çift koridorlu olmak üzere toplamda 207 uçağın dahil olacak. Bu uçakların filoya dahil olması ile birlikte hem uçuş ağımızı genişleteceğiz, hem filo yaşımızı düşüreceğiz hem de dünya sivil havacılık pazarından aldığımız Pazar payını genişleteceğiz" ifadelerini kullandı.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

( t  u  r  i  z  m  g  a  z  e  t  e  s  i  .  c  o  m )